Loading...
SVATBY 2017-07-04T07:30:54+00:00

Project Description

Zajistíme pro vás vše

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě snad každé z nás, a proto by měl být i tím nejkrásnějším. Každá svatba a každá nevěsta si vyžaduje individuální přístup, který Vám určitě díky našemu nadšení zajistíme a proměníme Vaši svatbu v jedinečný zážitek, na který budou Vaší blízcí vzpomínat celý život.

0
Let zkušeností
0+
Spokojených zákazníků
0
Kapacia osob

DECHBEROUCÍ TRADIČNÍ PROSTORY PRO VAŠI SVATBU

Naše nádherná zahrada, roubená chalupa, květy a stromy blízko historického centra Prahy v romantické atmosféře malého zámku a folklórní vesnice.

KAŽDÁ SVATBA JE VÝJIMEČNÁ

Rezervujte si unikátní místo s jedinečným okolím. Disponujeme prostory s kapacitou do 200 lidí pro obřad, recepci, večeři u svátečního stolu, tanec… Náš tým Vám pomůže s organizováním svatby, která bude pro Vás a Vaše blízké nezapomenutelná. Chápeme, že každý pár má individuální požadavky. Proto nás neváhejte kontaktovat v případě, že máte jakékoliv dotazy. Jsme Vám plně k dispozici.

SVATBA UVNITŘ I VENKU

V případě, že plánujete venkovní svatební hostinu do 200 lidí, ale třeba i soukromé shromáždění těch nejbližších, Folklore Garden je pro Vás to správné místo, kde by se Vaše svatba měla konat. Svatební obřad u malé kapličky spolu s našimi malebnými folklórními domečky, anebo obřad u padajícího vodopádu udělají Váš svatební den výjimečným!

Virtuální prohlídka

Akceptuji zásady ochrany soukromí

Proč si vybrat nás ?

Jsme tým kreativních, proklientsky orientovaných lidí s letitými zkušenostmi překypující elánem a nadšením pro naši práci. U nás ve Folklore Garden máte možnost mít obřad i hostinu na jednom místě a to vše jen kousek od centra Prahy v nádherném prostředí připomínající selský dvůr. Organizace Vašeho svatebního dne je pro nás potěšením. Uvědomujeme si míru Vaší důvěry v případě, že se rozhodnete vybrat jsi právě nás, a proto se spokojíme jedině se stoprocentním výsledkem a maximální spokojeností. Záleží jen na Vás, do jaké míry na nás přenecháte organizaci Vašeho svatebního dne. Nabízíme Vám bohaté zkušenosti a individuální přístup.